ALBUM POKAZOWY

Twój klucz do
rozwinięcia biznesu foto

Wejdź na drogę do dodatkowego zarobku. Uzyskaj dostęp do wiedzy i wskazówek w Crystal Academy. A do tego usprawnij obsługę sesji dzięki Photonesto.Zarabiaj na produktach fizycznych w ramach
Twoich usług

Sesja i zdjęcia to jedno, a forma ich dostarczenia to drugie. Prezentowanie Twoich zdjęć w najwyższej jakości oprawie wyniesie Twoje usługi na wyższy poziom i otworzy Ci furtkę do dodatkowego zarobku. 

Album pokazowy to podstawowe narzędzie, które pomoże Ci rozwinąć sprzedaż produktów fizycznych w ramach Twoich usług foto.


Podkreśl segment premium Twoich usług

Doszlifuj swoją fotograficzną markę. Prezentowanie Twoich zdjęć w najwyższej jakości oprawie wyniesie Twoje usługi na wyższy poziom.

Rekwizyt do komunikacji w Twoich social mediach

Łatwo pokaż klientom co możesz im zaoferować. Dużo łatwiej opowiadać o albumie, trzymając go w ręku, niż nie posiadając go :)

Dodatkowy zarobek dzięki produktom

Sesja i zdjęcia to jedno, forma ich dostarczenia to drugie. Wykorzystaj w 100% potencjał usług foto, które dostarczasz i pozwól sobie na dodatkowy zarobek. Album pokazowy to podstawowe narzędzie, które Ci w tym pomoże.

Album pokazowy musi spełnić przynajmniej 1 z 2 warunków:

photo

Minimum 2 różne sesje w środku (np. 2 różne pary, 2 różne rodziny.)

photo

Tytuł na okładce – grawer, tłoczenie lub nadruk UV. Musi być to napis „Album pokazowy” lub „Portfolio”.

Możesz zamówić maks. 3 albumy pokazowe w ciągu roku

Możesz zamówić wszystkie 3 albumy pokazowe od razu, lub też w osobnych zamówieniach.

Każde oddzielne zamówienie pozwala Ci odnowić dostęp do Crystal Academy. Po złożeniu zamówienia na kolejny album pokazowy 365 dni dostępu będzie odliczane od nowa.

Przykład: jeśli od 20 stycznia 2022 posiadasz dostęp na 12 miesięcy, a 10 marca 2022 zamówisz kolejny album pokazowy, wtedy Twój roczny dostęp zostanie odnowiony. W efekcie Twoje konto Crystal Academy zmieni datę wygaśnięcia z 20 stycznia 2023 na 10 marca 2023.


ALBUM POKAZOWY

Twoje portfolio i klucz do Crystal Academy

Wejdź na drogę do dodatkowego zarobku. Uzyskaj dostęp do wiedzy i wskazówek w Crystal Academy. A do tego usprawnij obsługę sesji dzięki Photonesto.